آجر نسوز نما

ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب را در تولید و عرضه مصالح ساختمانی نسوز مانند آجر نما , آجر نسوز و آجر نسوز نما , کف و کوره بکار گرفتیم تا محصولی شایسته مصرف کننده ایرانی را با قیمت مناسب به دست شما برسانیم.

پروسه ای که در نهایت منجر به تولید محصولی کارامد و پرکاربرد بنام آجر نسوز نما میشود متناسب با تکنولوژی تولید , فروملاسیون ترکیبات مواد اولیه میتواند بازه گسترده ای از محصولات را در سطوح کیفی متفاوت ایجاد کند . از همین رو لازم و ضروری است در هنگام خرید محصولی چون آجر نسوز به نکات کلیدی فراوانی توجه کنید و بتوانید متناسب با کاربری مورد نظرتان بهترین محصول را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

آجر نما

در ایران باستان استفاده از خشتک و در سالهای بعدی استفاده از آجر برای ساخت و ساز و دیوار چینی تقریبا اولین گزینه بوده است . و همواره تولید , خرید و فروش آجر نما از رونق تقریبا ثابتی در بازار بهره برده است . آۀجر های نما دو گروه هستند . دسته ای از آنها قابلیت استفاده به عنوان آجر ساختمانی و دیوار چینی را دارند ولی دسته ای دیگه به ضخامت بسیار کمتر تولید میشوند و فقط در رویه دیوار و نما مورد استفاده قرار میگیرد.

طرح و رنگ های کلاسیک و مدرن آجر های نما را از ما بخواهید.

آجر نما امیران دارای بیش از 15 طرح و سایز بندی و 60 نوع رنگ بندی میباشد و میتواند پاسخگوی هر نیاز و سلیقه ای باشد .این محصولات با الهام از طبیعت طراحی میشوند و با فرمولاسیون ویژه تولید و به بازار عرضه میشوند.

عاملیت های فروش آجر های اکسپو

گروه تولیدی تجهیزات و مصالح ساختمانی اکسپو با استعانت به خداوند بزرگ همه انواع آجر های ساختمانی اععم از سنتی , ساختمانی , نما , نسوز , کف , کوره و آجرهای لعابی را تولید و به بازار عرضه میکند. و میتوانید آنها را از نمایندگی ها و عاملیت های فروش ما بخواهید یا بطور مستقیم با دفتر مرکزی و مدیران فروش ما مشورت کنید.

آجر نما نسوز

نوعی از آجر های نما که به آجر نسوز نما شهرت دارند بخاطر عمر بسیار بالایی که دارند و استفاده از آن در نمای ساختمان باعث ماندگاری درازمدت نما میشوند از محبوبیت بالایی در ساخت و ساز پیدا کرده اند .گروه تولیدی امیران نما در همین راستا و در جهت پاسخگویی مطلوب به نیاز های بازار اقدام به تولید انواع طرح های آجر نما نسوز شامل  12 طرح و رنگ پر فروش و زیبا نموده است.

در هنگام خرید آجر های نسوز , سنتی و نما توجه به موارد و نکته های زیر ضرروری است.

مهمترین اصل در یک خرید خوب ( تفاوتی نمیکند چه چیزی میخواهید بخرید) نیاز شناسی دقیق و توام با آینده نگری لازم است . پس در هنگامی که قصد خریداری آجر نما , آجر نسوز , آجر سنتی , آجر نسوز نما , آجر قزاقی و… هستید لازم است خوب بدانید برای چه منظوری میخواهید خرید کنید و چه قرار است در چه شرایطی مورد استفاده قرار گیرد.

خرید آجر نما و آجر نسوز نما

خرید انواع آجر نما و  آجر نسوز نما را با ما تجریه کتید.آجر نسوز نما مقاوم در برابر عوامل محیطی بوده و به هیچ وجه شوره بر روی آن ایجاد نخواهد شد.آجر های نسوز دارای رنگ بندی و ابعاد متنوع بوده و بهترین گزینه جهت جلوه بخشی به نمای ساختمان میباشد.برای کسب اطلاعات و ثبت سفارشات با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

ما بهترین ها را به پایتان میریزیم تا لبخندتان را هدیه بگیریم

آجر نسوز نما اکسپو استون

ما در گروه تولیدی صنعتی آجر نسوز نما اکسپور استون بعد از سالها تحقیق و پژوهش کانی های گیاهی و پوردهای معدنی اقدام به تولید بازه گسترده ای از طرح ها و سایز بندی ها و رنگ بندی های آجر نسوز برای مصارف مختلف اععم از آجر نسوز کف , آجر نسوز نما , آجر نسوز کوره و.. کرده ایم . و میتوانید اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع آجر های نسوز را روابط عمومی شرکت یا تماس با شماره موبایل مدیران فروش ما دریافت نمایید.

آجر نسوز

تنوع در اندازه اجر نسوز نما و اجر شیل و بکارگیری این تنوع در نمای ساختمان مزیتی است که جذابیتی بی نظیر را در بهره گیری از ان بهمراه دارد

سایزبندی و ابعاد آجر نسوز نما

اجر نسوز سایز  5/5*26
اجر نسوز سایز  7*32
اجر نسوز نما سایز 10*10
اجر نسوز کف با ابعاد مربع 20*20
اجر نسوز کوره با ابعاد 10*40
اجر نسوز نمای ساختمان ابعاد 6.5*26

طرح و رنگ های پر فروش آجر نسوز نما

آجر نسوز طرح زرد

آجر نسوز زرد رنگ

این آجر نسوز با رنگ بندی کلاسیک مشابه آجر های نمای معمولی است و مهمترین ترین تفاوت آن با آجر های نمای معمولی عمر بالا میباشد.

 فروش ویژه آجر نسوز طرح رنگارنگ

آجر نما نسوز قرمز

یکی از محبوترین طرح های آجر نسوز و نما رنگ قرمز میباشد . و البته این طرح جزء پرفروشترین ها در بین محصولات امیران نما هم میباشد.

آجرنسوز امیــــران سری قرمز

آجرنسوز با رنگبندی قرمز کلاسیک

فروش و نمایندگی آجر نسوز

طرح و رنگ قهوه ای آجر نسوز نما

قهوه ای همواره طرفداران خود را داشته و در زمینه آجر نسوز و آجر نما هم این قاعده مستثنی نبوده است . این طرح و رنگبندی را از ما بخواهید.

فروش انواع آجر نسوز

آجر نسوز قهوه ای روشن

اجر نسوز

آجر نسوز نمارنگبندی پرتغالی

آجر نسوز گل برجسته

آجر نسوزنما طرح برجسته

آجر نسوز امیران

آجر نسوز نماطرح سنگ تیره

آجر نسوز نما

آجر نما رنگبندی رندوم و رنگارنگ

آجر نسوز

ما بهترین ها را برای بهترین مردم دنیا تولید میکنیم و به خود میبالیم که میتوانیم خدمتی هرچند کوچک به شما بکنیم.بنا به استقبال مشتریان و تحقیقات میدانی و گسترده بازاریابان شرکت به این نتیجه رسیدیم که 12 رنگ و طرح را تولید کنیم که از اقبال عمومی بالاتری برخوردارند. . سعی داریم تا اتمام سال 94 طرح و رنگ های مورد تولید آجر نسوز خود را تا 30 رنگ افزایش دهیم . عدم استفاده از رنگ های مصنوعی اصلیترین شاخصه ماست . محصولات آجر نسوز امیران مشابه کیفی در بازار ندارند . این را نه ما بلکه مشتریان دو اهل فن بیان میکنند

محصولات نسوز اکسپو

بی تردید میتوان گروه تولیدی اکسپو استون را از پیشرو ترین و البته قدیمی ترین شرکت های فعال در تولید محصولات نسوز در کشور دانست . هم اکنون محصولات نسوز اکسپو اععم از انواع خاک , سیمان , آجر , ملات , انواع جرم و پتوی نسوز به بیش از 20 کشور آسیایی , اروپایی و اقیانوسیه و استرالیا صادر میشود که در میان کشورهای مقد صادران محصولات اکسپو استون میتوان نام کشورهایی همچون نروژ , دانمارک , پرتغال, استرالیا , آذربایجان , ارمنستان , گرجستان, مالزی, هنگ کنگ و ایتالیا را دید.

البته این مساله هرگز باعث غفلت ما از بازار داخل کشور و مصرف کننده های ایرانی نشده است و اولین و اصلی ترین هدفمان پوشش و خدمات دهی مناسب به مصرف کننده های ایرانی میباشند .

ملات نسوز

فروش انواع ملات نسوز،
جرم های ریختنی نسوز خاص (Refractory Castable High Alumin)و عایق
طراحی سیستم های پوششی نسوز در انواع کوره های ذوب صنعتی و کوره های دوار

Refractory | aderan | Aderan dej | Steuler | refractory brick | brick | فروش آجر نسوز | آجر نسوز | ملات نسوز | Alumin | جرم های نسوز |ضد خوردگی | سیمان نسوز |

خاک , آجر و جرمهای نسوز عایق

اکسپو استون تولید کننده و صادر کننده نمونه انواع عایق نسوز –خاک نسوزوعایق –آجر نسوزوعایق ––جرم نسوز-سکار های نسوز-پرلیت دانه بندی شده چسب نسوزوعایق-گچ نسوز- سیمان اچ ایرفکست آلما کست –انواع پلنیوم نسوز –بلوک نسوز-سیمان سکار بسیغفغفغ بتن نسوز– سیمان فوندو-فرآورده نسوز88341236شاموت نسوز-سیمان

مواد شیمایی نسوز

اکسپو استون تهیه و توزیع انواع مصالح ساختمانی و شیمیایی صنعتی نسوز
جهت مصرف : کوره های نفت ، پتروشیمی ، فولاد و الومینیوم چینی و سرامیک ، کاشی
گچ ، کارخانه های قند ، شیشه و تمامی صنایعی که با درجه حرارت های بالا کار می کنند

سیمان نسوز

اکسپو استون غرب ارائه دهنده انواع سیمان های نسوز و بتن های آماده (ایرانی و اروپایی)
1- بتن آماده برای تعمیرات کوره از 1200تا 1600 درجه اصفهان
2-صفحه نسوز
3- سیمان نسوز جهت تعمیرات کوره تا 1250 درجه

4- سیمان نسوز فرانسوی FONDO تا 1400 درجه تاریخ تولید 2015

6- سیمان نسوز و سایر مواد کلسیم آلومینات سیمان نسوز فوندو irc40 و 50جرم کلسیم آلومینی چغر
B- جرم های ریختنی شاموتی ، سبک ، عایق بندی و آلومینا بالا

جرم نسوز

تنها مرکز تولید کننده جرم نسوز برای تعمیرات کوره تا 1600 درجه  در کشور گروه صنعتی اکسپو استون غرب میباشد. تولید و فروش جرم نسوز برای قالب گیری ( درب دیگ بخار) 1600 درجه و 1750 درجه , جرم نسوز سبک برای عایق کاری کوره تا 1260 درجه اصفهان , تهران و سایر استانها را از ما بخواهید.

آجر های نسوز عایق سبک و سنگین جهت کوره , کف و نمای ساختمانها

گروه صنعتی اکسپو استون تنها شرکت ایرانی صادر کننده محصولات نسوز همچون آجر به اروپا و استرالیا میباشد . تولید کننده آجر نسوز کوره با ابعاد مختلف با اشکال ساده ، گوه ای ، کمانی ، از 1260 درجه تا 1700 درجه , آجر نسوز در ابعاد و اندازه های مختلف با دانسیته های مختلف (اراک ، تهران ، تبریز ، اصفهان ) و سکار 70 ، 80 ، از 1700 تا 1800 درجه و سکار پلنیوم با 1880 درجه و پرلیت دانه بندی شده و تولید و فروش پتوی نسوز با ابعاد و ضخامت های مختلف (چینی( و در نهایت عرضه کلی و جزئی خاک نسوز و خاک صنعتی ، گل نسوز-صفحه نسوز-چسب نسوز را فقط از اکسپو استون بخواهید.

آجر نسوز:

در خصوص تعریف لغوی و عامه پسند آجر نسوز ذکر این نکات ضروری است که آجر نسوز در اصل ساختاری از آجر میباشد که مقاومت دمایی بالایی داشته و در کاربرد اولیه آن برای مصارف صنعتی و کوره های ذوب استفاده میشد . آجرهای نسوز در واقع نوعی چینی هستند که از خاکهای نسوز تهیه می شود. چینی هم نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکمتر از سفال است. دمای پخت  آجرهای نسوز، حدود 1500 درجه سانتیگراد می باشد.

آجر نسوز لعابی

کارخانه آجر لعابی واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان تولید کننده انواع کاشی و آجرهای سنتی و مذهبی انواع کاشی ساده و لعابدار سنتی (هفت رنگ ، معرق، معقلی )
انواع آجر نمای لعابدار در رنگهای مختلف

آجر نسوز ضد اسید

گروه اکسپو استون تنها تولید کننده انواع آجر نسوز ضد اسید در کشور میباشد و میتوانید محصولات ضد اسید را از نمایندگی های ما بخواهید .قبل از انتخاب و خرید هر نوع پوشش ، ملات و یا کاشی و آجر ضد اسید ، با ما مشورت کنید

مواد تشکیل دهنده آجر نسوز

مواد پایه آجر های نسوز امیران کانیهای معدنی خیلی خاص و پوکه های معدنی میباشند که نسوز هستند . یعنی مقاومت دمایی بالایی دارند . مواد اولیه تولید آجر نسوز را مواد نسوز مینامند که به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته میشود که میتوانند در درجه حرارتهای بالا پایدار باشند مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارتهای بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند .

کاشی و آجر نسوز سرامیکی

گروه اکسپو تامین کننده انواع کاشی و آجر سرامیکی و کربنی ,تامین انواع ملاتهای رزینی (فوران ، فنلیک ، وینیل استر ، اپوکسی) و ملات معدنی سیلیکات پتاسیم , تامین انواع آجر نسوز سرامیکی و نماینده شرکت معتبر هندی Carborundum
Universal Limited با بیش از 4/4 میلیارد دلار فروش سالیانه و تامین و اجرای انواع پوشش های اپوکسی کف با مواد کاملا خارجی

سایر اطلاعات آجر نسوز

برای یک مشتری عام دانستن اطلاعات فنی بالا نیاز نمیباشد و مشتری در هنگام خرید به نکات زیر توجه میکند . که آیا این آجر ها تغییر رنگ ندارند ؟ آیا شوره نمیزنند  و …. قدرت پایداری در درجه حرارتهای زیاد اگر چه یک عامل تعیین کننده برای گروه بندی یک ماده به عنوان یک دیر گداز می باشد ولی با این حال انتظار می رود که ماده نسوز در مقابل نیروهای مخرب دیگری که احیانا در شرایط عمل روبرو می شود نیز مقاوم باشد.

آجر نسوز شاموتی , گرافیتی و مولاریتی

فروش آجر نسوز شاموتی و منیزیتی و منیزیتی گرافیتی و آلومینی در کلیه نمایندگی های اکسپو در سراسر کشور و آجرنسوز ؛ اسپنیلی و منیزیتی کرومیتی  , آجرنسوز سیلیسی و زیر کونیومی و جرم های نسوز, آmop جرنسوز سیلیمانیتی و فورستریتی و دولومیتی ,خاک نسوز , آجرنسوز مولایتی و گرافیتی و با قیمت های استثنایی شروع شد.

نصب آجر نسوز

در نصب آجر نسوز نیازی به داشتن دانش و توانایی بسیار بالایی ندارید . آجر نسوز را هم میتوانید با چسب نصب کنید و هم میتوانید با ملات و سیمان نصب کنید . شرط زیبایی اجر نسوز در چگونگی طرح و ترکیب رنگ ها و ترکیب سنگ واجر است . واین امکان پذیر نیست مگر با طراحی نما قبل از اجرا . این مهم تا انجا اهمیت دارد که اگر در نمای ساختمان گران ترین محصولات اجر نسوز نما بدون طراحی و ترکیب مناسب استفاده شود . میتوان گفت هزینه انجام شده کاملا به هدر رفته است .امروزه اجرنما با طراحی گره خورده و شرط زیبایی نما در طراحی ان است . توصیه میشود حتما برای نما ی خود طرحی مناسب و زیبا بوسیله طراحان اجرا نمایید تا هزینه اضافی نکنید و نمای شما نیز زیبا و با جلوه باشد . . محصولات آجر نسوز امیران  قابلیت استفاده به عنوان پلاک نما، گوشه ها و دور پنجره ها، کف فرش های پیاده رو و کف فرشهای خیابانی را دارد که از ضخامت استاندارد ۲۴ میلیمتر تا ۷ سانتی متر بسته به نوع استفاده و اجرا قابل تغییر می باشد.

مزایای استفاده از آجر نسوز

در خصوص مزایای استفاده از آجر نسوز امیران لازم است توجه داشته باشید با توجه به فرمولاسیون ویژه آجر های نسوز امیران این آجر های نسوز مشابه ایرانی ندارند . منظور از مشابهت شکلی و ظاهری نیست بلکه منظور مشابهت در کارایی و دوام میباشد.

 آجر نسوز تنوع رنگ دارد
آجر نسوز مقاومت بالا دارد
آجر نسوز سازگار با محیط زیست است
آجر نسوز امیران عایق در برابر سرما و گرما است
آجر نسوز امیران تنوع سایز بالایی دارد

انواع آجر نسوز اکسپوانواع آجر نسوز

مواد اولیه تشکیل دهنده آجر نسوز نما صددرصد از کانی های طبیعی بوده و با فرمولاسیون اختصاصی ترکیب میشوند

آجر نسوز پایه آلومینیومی

این آجرهای نسوز با داشتن ماده اولیه آلومین گزینه مناسبی برای دکوراسیون شما میباشند . رنگ شفاف تری دارند و با فرمولاسیون ویژه آجرهای نسوز امیران تولید شده اند ، حاوی درصد بالایی از آلومین (Al2O3 ) هستند . آنها را از مخلوط کائولن ، بوکسیت و کروندوم که بیش ار 700% آلومین دارد ، تهیه می‌کنند . دمای پخت این آجرها حدود 1200 تا 1800 درجه سانتی‌گراد است . از این نوع آجر برای پوشاندن جداره درونی کوره‌های ذوب فولاد استفاده می‌شود . به علت مقاومت این آجرها در برابر مواد قلیایی ، از آنها بعنوان پوشش جداره درونی کوره‌های سیمان و شیشه هم استفاده می‌شود .

آجر نسوز نما نوع سیلیسی

سری آجر های نسوز امیران پایه سیلیسی جزء موفق ترین نمونه های آجر نسوز در کشور میباشند . فروش بالای این نوع از آجر های نسوز گویای این مطلب است . بخش عمده این آجرها از خاک‌ سیلیسی که به کوارتزیت معروف است تشکیل می‌شود. کوارتزیت شامل 95 درصد SiO2 و به مقدار جزئی Al2O3 ، Fe2O3 ، Ti2O ، K2O و Na2O می‌باشد . از این آجرها در گذشته برای پوشش جداره درونی کوره‌های تولید فولاد استفاده می‌شد . ولی به علت رسانایی گرمایی زیاد و نفوذناپذیری در مقابل گازها ، امروزه بیشتر برای پوشاندن جداره درونی کوره‌های تولید خمیر شیشه در کارخانه های شیشه سازی ،کوره های کک سازی گازسوز و کوره‌های تولید سرامیک استفاده می‌شود .

گروه آجرهای نسوز ویژه

آجر های نسوز ویژه امیران که به لحاظ ترکیب و فرمولاسیون در ایران مشابه ندارند را میتوانیم بصورت تقسیم بندی زیر ارائه کنیم . فرمولاسیون آجر های نسوز امیران تحت لیسانس یک شرکت بلژیکی ارائه میشوند. این آجرها نوع خاصی از آجرهای نسوز هستند که در صنعت کاربردهای ویژه‌ای دارند. این آجرها از ترکیبات فلزات واسطه تهیه می‌شوند . متداولترین آجرهای این گروه عبارتند از :

 مدل آجر نسوز نما پایه اکسید کروم

استفاده از اکسید کرم در تولید سنگ های آنتیک برخلاف ذات کرم مبنی بر شفافیا کماربرد های دیگری هم دارد . این آجرها دارای 5 تا 10 درصد اکسید کروم I  و  II و 90 تا 95 اکسید آلومینیوم (Al2O3 ) هستند و در مقابل مواد قلیایی مقاومند . از این نوع آجر برای ساختن بخش درونی کوره بلند ذوب آهن استفاده می‌شود .

آجر نسوز نما با پایه اکسید زیرکونیوم

اکسید زیرکونیم ماده ای است که کاربرد آن در تولید آجر نسوز باعث ماندگاری رنگ  بسیار بالا در طول زمانهای بالای چند قرن میشود . این آجر از سولفات زیرکونیوم طبیعی با افزودن مقدار کمی آلومین به کوارتز تهیه می‌شود . بیشترین کاربرد آن در ساختن کوره ذوب آلومینیوم ، کوره مخزن شیشه مذاب و کوره‌های دارای با درجات حرارت بالا می‌باشد .از ذوب سولفات زیرکونیوم با آهک ، ناخالصی آن به همراه سیلیکات کلسیم جدا می‌شود و  Zr2O (اکسید زیرکونیوم) خالص بدست می آید .Zr2O مقاومت گرمایی زیادی دارد ، به همین دلیل از آن در ساختن بوته ‌های  ذوب فلز در صنایع ذوب فولاد و در راکتورهای اتمی به عنوان بازتاب دهنده نوترون استفاده می‌شود .

آجر نسوز نما کروم

سری آجرهای نسوز امیران بر پایه اکسید کرم جزء محصولات خیلی خاص و براق آجر نسوز میباشند که هیچ شرکتی در ایران آنها را تولید نمیکند . این نوع آجر حاوی 95 درصد Cr2O3 می‌باشد . برای تهیه آن از Cr2O3 سنتزی استفاده می‌شود . از این نوع آجر در تولید کوره ذوب خمیر شیشه در صنعت شیشه‌سازی استفاده می شود .

آجرهای نسوز ضد شوره  قلیایی

مهمترین آیتمی که یک آجر نسوز باید داشته باشد تا بتوان از آن در مناطقی با رطوبت بسیار بالا بهره برد بدون شوره زدن و جلبک بستن بودن آجر نسوز است . مشتری عام کاری ندارد ترکیب مواد پایه این آجر نسوز چیست . و فقط میخواهد آجری را خریداری و در نماو کف ساختمان خود نصب کند که ظاهر آن در طول زمان تغییر نکند , شوره نزند و …. این آجرها شاملSiO2 و اکسید منیزیم (MgO )  می‌باشند . برای تهیه اکسید منیزیم ، کربنات منیزیم طبیعی (ماگنزیت) یا دولومیت را در دمای بین 550 تا 18000درجه سانتی‌گراد حرارت می‌دهند .از این آجرها برای پوشش جداره درونی کوره‌های باز تولید فولاد ، کوره‌های دوار در کارخانه‌های تولید سیمان و در قسمتهای بالای کوره های ذوب شیشه و صنایع فلزات غیرآهنی ، استفاده می‌شود.

قیمت آجر نسوز نما

لیست قیمت محصولات ما بصورت لحظه ای و در صورت تغییر به نمایندگی ها و عوامل فروش در شهرستانها فرستاده میشود . بنابر این دقت کنید که قیمت آجر نما , قیمت آجر نسوز نما اکسپو در سراسر کشور با یک نرخ و یکسان میباشد و اگر فروشنده ای بدون ارائه نرخ نامه معتبر و ممهور به مهر اکسپو اقدام به فروش و ارائه قیمت نماید میتوانید کد نمایندگی یا آدرس آن را به ما اطلاع دهید تا برخورد مقتضی با نمایندگی فروش متقلب صورت گیرد.

مقایسه قیمت محصولات نسوز و نمای اکسپو با محصولات مشابه

اگر از چند فروشنده آجر نما و آجر های نسوز نما , کف و کوره قیمت بگیرید و آنها را با نرخ نامه مصوب اکسپو مقایسه کنید متوجه قیمت مناسب محصولات اکسپو استون خواهسد شد .